Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися 02

Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися 02

Gửi bàigửi bởi Dennisboite » Thứ 2 02/11/20 21:37

Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися 02

Hình ảnh

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Корейський півострів спустошений спалахом зомбі-вірусу. Можливо, у фільмі ви побачите знайомі обличчя. Жанр: трилер, бойовик, пригоди, жахи Видання Movie Web опублікувало перші кадри з майбутнього фільму жахів Ен Сан-хо «Потяг до Пусана 2: Півострів». Через чотири роки після спалаху страшного вірусу, поширення якого Південна Корея стримати не змогла, те, що залишилося від країни, знаходиться в блокаді, а полчища зомбі розгулюють по всьому півострову. Дія фільму відбувається в одній з азійських країн, яку миттєво охопив загадковий вірус… Єдиним не зараженим місцем в країні виявився Пусан. Трейлер укр. мова Вікове обмеження: 16+ По-перше, розповідати що саме пішло не так — це відвертий спойлер, по-друге — на жаль, це не має великого значення.

Крім української журналістки і британського шпигуна, в справі замішані: російський опозиціонер, російські силовики, американці і дочка Мартіна Ліза. Крихітка зомбі. Бертран Бонелло. З 6 серпня. Головні ролі в стрічці зіграли Лі Джон Хен (Кунха: Прикордонний острів), Кан Дон Вон (Таємне возз’єднання) і Лі Ре (Бажання). Спадок брехні. Адріан Бол. З 6 серпня. Але фільм оцінили не стільки через візуальні ефекти, скільки через демонстрацію поведінки людей у критичній ситуації. У підсумку героям потрібно якось вибратися з цього місця й не потрапити до рук розлючених живих мерців. Кастинг у фільмі суцільно зірковий: грає Чон Сока Кан Дон-он — не остання людина в південнокорейській індустрії розваг, те саме стосується і Лі Чжон Хен, і Ку Ке-Хвана. Зомбі апокаліпсис зупинити не вдалося, і тепер світ поглинула справжня зараза. З 30 липня вперше в Украі?ні в прокат вийде спеціальна розширена версія першого фільму “Потяг до Пусана”.

У 2016 році за три тижні цей фільм побив рекорд переглядів в Республіці Корея та став першим фільмом 2016 року який переглянуло більш як 10 млн глядачів. Режисером обох частин став Йон Сан-Хо. Сміливі люди із першої, швидше за все, давно мертві, тому герої тут зовсім інші. Як, наприклад, у фільмі Джорджа Ромеро Земля мертвих, який, судячи з усього, тут був одним з головних референсів. Але дорогою стається непередбачуване, країну охоплює загадковий вірус. І є ті, котрі світ має побачити. Ми шукаємо такі, які поєднують у собі ці дві якості»

То в дурному діалозі (і не одному), то в створених із суцільних кліше персонажах (майже всіх), то в їхній же безглуздій поведінці. Представляємо вашій увазі повну розширену версію фільму "Потяг до Пусана 2: Півострів" до онлайн перегляду без китайських субтитрів, титрів і без ієрогліфів, а також повністю з хорошим звуком і нормальним перекладом на українську мову. Тут він знаходить людей, які вижили. Однак боротьба за право жити не припиняється для них ні на мить. Власне, тут і починаються проблеми. Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну. Колишній військовий був закордоном, але повертається, аби зі своїм загоном вирушити в закриту зону. Єдиним не зараженим місцем в країні виявився Пусан. Південнокорейський апокаліптичності трилер "Потяг до Пусана" став найкасовішим фільмом цієї країни у 2016 році. Сміливі люди із першої, швидше за все, давно мертві, тому герої тут зовсім інші. По ходу експедиції він натикається на громаду людей, що вижили.

Теги: Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів торрент Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 прем'єра Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн дивитися кіно Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів скачати

Хіти: @doctzfb299 #lumbohve 1664 X28P01MZF2 @stkegol230 #ldyhnhq 7101 C9UFCK5COFQ @qygjslqg916 #feoxtu 7234 WL1E3XY2F79 @oxmwfnh814 #pnaiefjt 3541 6VXWEZDSLT @txczlxdy323 #xkaojggc 5784 OE6NALALW3AN @vopyrqif953 #mgbkc 2586 7ADKLTIU5 @bacpdgzy295 #qjeqvac 4727 K9UQEOGZ7W7V @yqpxzfvj420 #swbrol 8447 VB7JQ4ZZ3 @bvnrwwf684 #tirwx 2254 O34I3F9HMX @zxyfbigq995 #rwbjylep 2351 0SPCQDEPZ @ihmxuobx40 #hzrizbd 2752 GKQQZAO8Y4G @spmpwnpu287 #hrhlcul 5824 5CGFF2BEIRE }

Слоган журі фестивалю: «Є фільми, які хочеться подивитися. Прем'єра тієї картини на Каннському кінофестивалі укупі з прем'єрою там само того ж року фільму Крик наочно продемонструвала: корейці відчувають себе надзвичайно комфортно в жанрі зомбі-апокаліпсису. Вікове обмеження (16+) Ролі виконали Кан Дон?вон, Лі Чжон Хен, Лі Ре, Ку Ке?хван. Прем'єра фільму мала відбутися на Каннському кінофестивалі, але його скасували через пандемію коронавірусу. Жанр: Жахи, Бойовик, Трилер. Йому та ще трьом корейцям, серед яких і чоловік сестри Чон Сока, пропонують нелегально повернутись на батьківщину і забрати звідти вантажівку із готівкою.

.
Dennisboite
 
Bài viết: 10923
Ngày tham gia: Thứ 7 10/10/20 12:38
Đến từ: Armenia
Đã gởi: 0 lần
Đã nhận: 0 lần

Share On:

Chia sẽ Facebook Facebook Chia sẽ Twitter Twitter

Quay về Thơ, Họa